Opinie o programie


Gregor max
03.02.2016

Szukałem programu do nauki przygotowującego do egzaminu na uprawnienia architektoniczne. Nie znalazłem żadnego tylko ten na Państwa portalu. Są owszem programy na uprawnienia budowlane, ale chyba nasza branża nie była doceniana do tej pory. Kapelusze z głów dla twórców tego portalu oraz programu. Dziękuje w imieniu wszystkich Architektów.

aRCHITEKTKA_1975
15.01.2016

Egzamin zima 2015 - egzamin pisemny 88% :) Bardzo szybka nauka dzięki podpowiedziom w formie obrazków. Kto jest wzrokowcem przyswoi wszystkie pytania w 3 dni. Uczyłam się tylko z programu. Polecam.

Marek architekt
04.01.2016

Genialny program ! Na egzaminie w sesji zima 2015 otrzymałem 92% z testu pisemnego. Korzystanie z tego programu to czysta przyjemność. Ponadto nie widziałem innego programu na rynku, który byłby przystosowany tylko do uprawnień architektonicznych. Dziękuje twórcom i oczywiście POLECAM!!!!! Marek

Markus
03.01.2016

Zakupiłem niedawno program, ponieważ przygotowuje się do egzaminu.Pierwsze co rzuca się w oczy to bardzo przyjazny program dla użytkownika.Prosty i intuicyjny interfejs oraz podpowiedzi, które podczas nauki bardzo dużo dają. Moi koledzy, którzy zdawali egzamin w sesji wiosennej bardzo chwalili program, więc potwierdzam. Mam nadzieję, ze trochę pomogłem tym, którzy zastanawiają się nad zakupem.

Dodaj wpis:

Autor
Treść wiadomości